Zjemnění nosoretních rýh

V důsledku stárnutí nebo při náhlé ztrátě tělesné váhy dochází k prohloubení vrásky mezi nosem a vnějším koutkem úst. Tuto vrásku lze velmi účinně zjemnit aplikací kyseliny hyaluronové.

Ceník

Často kladené dotazy

K zákroku se používá Aliaxin ® – obsahuje vysoce čištěnou kyselinu hyaluronovou kterou vyrábí švýcarská firma IBSA.

Gel se aplikuje tenkou jehlou pod kůži, po lokální dezinfekci pokožky. Zákrok trvá několik minut. Bezprostředně po zákroku může být na kůži patrné mírné zčervenání, které lze ovšem překrýt make-upem a vrátit se k běžným činnostem pracovního dne. Není nutná žádná rekonvalescence.

Výsledek je ihned viditelný a přetrvává minimálně 8-12 měsíců. Pokud jsou vrásky příliš hluboké, je možné aplikaci opakovat a dosáhnout tak lepšího výsledku. Pokud jde o tu samou oblast, doporučuje se odstup 3-4 týdny. Při opakované aplikaci je doba účinku delší, až 2 roky.

Po aplikaci v prvních dnech (cca 7 dnů) nedoporučujeme navštěvovat saunu, solárium. Dále se doporučuje vyvarovat se zvýšené fyzické aktivitě.

1. Klienti s akutní bakteriální nebo virovou infekcí. V tom případě je vhodné zákrok odložit, dokud nedojde k úplnému uzdravení.
2. Těhotné a kojící klientky