Niťový lifting MINT™ PDO

Nitě PDO se staly oblíbenou minimálně invazivní alternativou chirurgického liftu obličeje.

MINT PDO lift je vysoce účinná a bezpečná metoda repozice ochablých tkání, která stimuluje tvorbu kolagenu, zlepšuje strukturu pokožky a dodává obličeji pevnější vzhled.

Nitě PDO lze použít k :
Liftu střední a dolní části obličeje
Zvednutí obočí ( tzv.foxy eyes)
Zvednutí špičky nosu
Zúžení nosu
Zjemnění nosoretních rýh

Ceník

Často kladené dotazy

Vďaka inovatívnej patentovanej technológii, kedy sú háčiky tvarované a konfigurované do 360-stupňového špirálového vzoru, ponúka MINT™ PDO najlepší liftingový efekt na trhu.

Táto revolučná technológia umožňuje dosiahnuť okamžité výsledky a zároveň minimalizuje bolesť, takže pacienti môžu profitovať z kratšieho času rekonvalescencie a zároveň predstavuje alternatívu pre tých, ktorí nie sú pripravení na chirurgický zákrok a vyžadujú minimálne invazívnu variantu liftingového riešenia.

Toto ošetrenie taktiež stimuluje prirodzenú produkciu kolagénu a elastínu pod povrchom pokožky.

Niťový lift je vhodný pro klienty s mírným až středním ochabnutím obličejových struktur.

Vhodným kandidátem je:

Klient, který si přeje přirozený, okamžitý lifting tváře, který je jednoduchý, bezpečný, účinný a zároveň vyžaduje minimální dobu rekonvalescence

Klient, který podstoupil ošetření dermálními výplněmi a přeje si výraznější lift v oblasti obličeje

Jako před každým estetickým zákrokem je nutná osobní konzultace. Na základě posouzení kvality kůže, podkoží a anatomických nálezů vám lékař doporučí vhodnou techniku niťového liftingu.

Zákrok trvá přibližně 15 až 45 minut v závislosti na individuální náročnosti.

Po znecitlivění kůže injekčním anestetikem se do podkoží postupně zavádějí tenké jehly, na kterých je navinuta liftující niť podle přesně určeného vzoru tak, aby se docílil požadovaný efekt. Na konci zákroku se aplikuje fixační náplast a sterilně se překryji přístupové vpichy.

Po zákroku se mohou objevit modřiny a mírný otok. Zákrok vyžaduje krátkodobou rekonvalescenci: 2-3 dny. Ideální je podstoupit zákrok před víkendem.