Plazmoterapie (DRACULO TERAPIE)

Trend obličeje bez vrásek a pevné pokožky můžeme vidět všude kolem nás. Plazmaterapia přináší možnost omládnout účinně a přirozeně. Tuto metodu mají v oblibě mnohé celebrity mezi které patří Kim Kardashian, Bar Rafaeli i Tiger Woods. Jedinečná švýcarská technologie biologického omlazení pokožky RegenPlazma dokáže omladit pokožku na buněčné úrovni za pomoci vlastní plazmy.

Základním principem této technologie je bio-stimulace kolagenových buněk, které se nacházejí v pokožce. Vlastní plazma bohatá na krevní destičky dokáže fungovat jako buněčný opravář a stimulátor, dochází k uvolnění růstových faktorů a spuštění procesu regenerace. Vše, co je k tomu potřeba, je odstředění malého množství krve a aplikace v místě potřeby.

Švýcarská technologie RegenPlazma nebo A – PRP – plazma bohatá na krevní destičky je dosud nejčistší formou aplikace krevní plazmy za účelem omlazení pleti, při které dokážeme aktivovat až 80 % vlastních růstových faktorů. Na rozdíl od jiných metod navíc nepoužívá žádné chemické aktivátory, což eliminuje riziko alergických reakcí. Pleť je po ošetření jemnější, hydratovaná, vypnutější. Dochází k vyhlazení jemných vrásek, zjemnění hlubokých vrásek, odstranění kruhů pod očima a zastavení procesu stárnutí. Největším pozitivem je bezpečnost aplikace, pozvolný nástup efektu a trvanlivost zákroku, který nezmění výraz tváře, jen zjemní a omladí pokožku obličeje, krku a dekoltu.

Ceník

Často kladené dotazy

• Ošetření jemných vrásek, vypnutí a vyhlazení pleti
• Ošetření dehydrované a povadlé pleti
• Ošetření kruhů pod očima
• Léčba vypadávání vlasů (aktivace růstu, zlepšení kvality)
• Léčba atrofických a hypertrofických jizev
• Prevence stárnutí

Rychlost reakce je individuální a efekt se dostavuje již po prvním ošetření. Nejvýrazněji výsledky se dosahují po druhém ošetření. Obecně se doporučuje absolvovat proceduru 2 – 3x s rozestupem přibližně 1 měsíc.

Trvání ošetření: 60-90 min.

2-3 dny před ošetřením je vhodné pít větší množství tekutin (2-3 l), 3 dny před ošetřením neužívat léky proti srážení krve, nekonzumovat alkohol, v den ošetření nekonzumovat mastná jídla

Z malého množství krve pomocí speciální sady (RegenACR Kit) dochází k přípravě autologní plazmy bohaté na krevní destičky pomocí centrifugace v průběhu 10 minut. Následně aplikujeme aktivovanou plazmu pomocí nejmodernějšího bezbolestného injektoru (Injektor U225) do ošetřovaných lokalit. Po zákroku dochází k zarudnutí a napětí pokožky, které ustoupí během 24 hod. Na druhý den po aplikaci již nejsou viditelné téměř žádné stopy po ošetření.

Dva týdny není vhodné se vystavovat extrémnímu teplu (solárium, sluneční záření, sauna).

Kontraindikací k ošetření jsou klienti:
S hematologickým a onkologickým onemocněním
S aktivním infekčním onemocněním